preklady Banská Bystrica 👉preklady v Banskej Bystrici 👉prekladatelia v Banskej Bystrici 👉expresné preklady 👉prekladateľský blog 💎ANGLINO.EU
spoľahlivé preklady v Banskej Bystrici - anglický a nemecký jazyk 📘prekladateľská prax v Banskej Bystrici
0948 117 111
📧 fluency@fluency.sk
PON - PIA 9:00 - 17:00

Online preklady - Banská Bystrica

Takmer všetky preklady vo FLUENCY prebiehajú online a preto Vám vieme garantovať významnú časovú aj finančnú úsporu pri našich prekladoch.

✅ Celý proces prekladu prebieha online.
Prečítajte si detaily o tom, ako krok po kroku prebieha ONLINE preklad vo FLUENCY a to od zadania objednávky až po odovzdanie prekladu.

Online preklady - postup

Krok po kroku Vám popíšeme náš najrýchlejší prekladateľský postup. Môžete ho aplikovať pre maximálne urýchlenie dodania Vášho prekladu.

Ešte pred samotným prekladom, radíme zákazníkom overiť si, aký 👉typ prekladu, budú potrebovať odovzdať. My vo FLUENCY realizujeme odborné firemné preklady s firemnou pečiatkou. Nech sa páči, tu je celý, podrobne opísaný postup nášho online prekladu:
1. Pošlite nám dokument na preklad na: fluency@fluency.sk.
Do emailu je potrebné uviesť:
- jazyk prekladu (smer prekladu)
- Vaše fakturačné údaje:
- v prípade jednotlivca: meno, priezvisko, adresa
- v prípade firmy: názov firmy, adresa
- Váš telefonický kontakt
- termín, dokedy preklad potrebujete
- ak potrebujete špeciálnu úpravu textu, prípadne nám chcete k prekladu uviesť iné požiadavky, môžete ich doplniť do emailu
Pred realizáciou kroku č.2 odporúčame pre istotu počkať 1-2 minúty, aby preklad úspešne dorazil na náš email.
2. Zavolajte nám na: 0948 117 111
Tento krok odporúčame pre urýchlenie informácie o cene a lehote dodania prekladu. Počas krátkeho telefónátu si zbežne pozrieme Váš dokument pre zistenie jeho rozsahu. Prípadne, ak ste si podľa našeho návodu vopred 👉zistili rozsah prekladu, môžete nás o rozsahu prekladu informovať priamo počas telefonátu a my Vám navrhneme našu cenu a lehotu dodania prekladu. V prípade, že náš návrh odsúhlasite a objednávku prekladu potvrdíte, prechádzame na krok č.3.
3. Vystavenie a doručenie faktúry za preklad
Na základe údajov, ktoré sme od Vás obdržali prostredníctvom emailu, vystavíme faktúru a pošleme Vám ju na email. Pokiaľ ste uviedli aj telefónne číslo, po odoslaní emailu s faktúrou za preklad a informáciami o dodaní prekladu, Vám pre istotu pošleme aj SMS ako potvrdenie, že sme Vám tento email poslali.
Niekedy totiž emaily končia v SPAM alebo reklamnom priečinku (najmä ak používate gmail, ale aj iné emailové služby), preto odporúčame klientom pozrieť sa aj do nich pre istotu.
4. Platba za preklad
Všetky platby za naše preklady sú realizované výhradne cez internet-banking. Pri platbe je potrebné uviesť správny IBAN a variabilný symbol (všetky údaje k platbe nájdete na faktúre). Do poznámky k platbe môžete uviesť Vaše meno a priezvisko, pokiaľ chcete mať istotu lepšej identifikácie Vašej platby.
Platbu za preklad odporúčame zákazníkom zrealizovať čo najskôr, ak je možné, ihneď po obdržaní faktúry. V opačnom prípade sa môže dodanie prekladu oddialiť a to najmä v prípade objednávky prekladov typu INSTANT a EXPRESS. Rovnako odporúčame po realizácii platby zaslať potvrdenie o platbe na náš email: fluency@fluency.sk (tento krok ešte viac urýchli dodanie prekladu, keďže tým pádom nie je potrebné čakať, kým banky zrealizujú finančný prevod).
V prípade prekladov typu NORMAL a najmä prekladov typu MAXI zase platí, že čakáme na platbu, alebo potvrdenie o platbe, kým začneme dokument prekladať. A teda, dodacia lehota sa ráta až od realizácie platby (pripísania finančnej čiastky na náš účet), resp. od doručenia potvrdenia o platbe na náš email.
5. Dodanie prekladu
Hotovo. Vy si už môžete "vyložiť nohy" a počkať si na preklad. 😴 Váš preklad doručíme načas, v dohodnutej lehote, na Váš email vo formáte PDF prípadne po dohode vo formáte DOC. Pre istotu Vám opäť pošleme aj informačnú SMS o doručení prekladu na email (pokiaľ ste v objednávke uviedli Váš tel. kontakt).
Veríme, že po realizácii nášho online prekladu z/do anglického a/alebo nemeckého jazyka, budete tak spokojní, že sa na nás obrátite s požiadavkou na preklad aj v budúcnosti.😎